Menü bezárása
Asztali nézet
  Van hozzáférése? | lépjen be   Mobil nézet
Váltás az akadálymentes honlapra  2020. június 04. | Ma Bulcsú napja van.
Elektronikus ügyintézés

Panoráma torony Kiskunhalas – fotópályázat

29
05
2019

Kiskunhalas Város Önkormányzata TOP-1.2.1-15-BK1-2016-00004 számon nyertes pályázattal rendelkezik a kiskunhalasi Városháza tornyának turisztikai célú hasznosítására, amelyhez kapcsolódóan fotópályázatot hirdet.

A pályázat tematikája:

A turisztikai témában benyújtott és sikeres uniós pályázat célja a Kiskunhalasra látogatók számának növelése azáltal, hogy attraktív, érdekes és több napos kikapcsolódásra alkalmas látnivalók létesüljenek a meglévő helyi értékeken túl. A Városháza tornyának látogathatóvá tétele olyan betekintést enged majd városunkra és környezetünkre, amely komoly vonzerővé válhat rövid időn belül.

A 30 méter magas torony megközelítése során több bemutatótér áll rendelkezésre, amelyek alkalmasak állandó kiállítás létrehozására. Ezen tereket szeretnénk felhasználni arra, hogy a látogatók érdeklődését felkeltsük városunk épített, természeti, kulturális értékei és eseményei iránt. Olyan fotókat várunk, amelyek a mai Kiskunhalas szépségeit vonzó, elgondolkodtató, érdekes és mindenképpen látványos perspektívából mutatják be.

A fotópályázatra négy kategóriában várunk pályaműveket:

1. épített értékeink

2. természeti értékeink

3. események

4. magasból készült felvételek

A pályamunkák formai és technikai megközelítése műfaji megkötés nélkül, teljesen szabadon kezelhető és értelmezhető. Minden pályázó kategóriánként maximum 2, de a pályázat keretében legfeljebb 5 képet küldhet be. 

A pályázat technikai részletei:

A pályázaton részt vehet saját alkotásával minden magyar vagy Magyarországon élő külföldi állampolgár. A műveket elektronikus úton a sajto@kiskunhalas.hu címre várjuk 2019. július 31-ig.

A pályamunkának tartalmaznia kell a pályázó nevét, lakhelyét, a pályamunka címét. A zsűri által kiválasztott alkotókat a megadott értesítési címükön fogjuk megkeresni.

A pályázó tudomásul veszi, hogy a beadott alkotások elkészítésével vagy azok nyilvános bemutatásával (kiállításával) okozott személyiségi és szerzői jogsértésekért minden felelősséget vállal, beleértve a jogsértéssel bekövetkező anyagi felelősséget is. A résztvevő a pályázati anyag beküldésével automatikusan elfogadja a pályázati feltételeket. Kiskunhalas város népszerűsítése érdekében a pályázatra benyújtott képeket digitális vagy nyomdai formában a pályázat kiírója szerzői jogdíj megfizetése nélkül felhasználhatja.

A fotókon ne szerepeljen vízjel.

A pályázatok leadásának határideje:

2019. július 31.

Eredményhirdetés:

2019 nyarán a Városháza tornyának átadó eseményén

Nyeremények kategóriánként:

1. díj: 30 000 Ft pénzjutalom

2. díj: 20 000 Ft pénzjutalom

3. díj: 10 000 Ft pénzjutalom

A benyújtott képek technikai paraméterei:

JPG formátum, eredeti képméret, de minimum 6 megabájt.

Képfájlok minimum pixelmérete a hosszabbik oldalon: 3000 pixel.

A formai szempontból nem megfelelő jelentkezések nem vehetnek részt a pályázaton.

A nyertes műveket elbíráló zsűri tagjai:

Babud László okleveles építőmérnök, műemlékvédelmi szakmérnök

Ferincz János fotográfus

Kiss Renáta önkormányzati kabinetvezető

Kollarics Gábor gimnáziumi tanár

Kovács Iván Halasi Média és Kultúra Kft. főszerkesztő


Várjuk az alkotásokat!

Kiskunhalas, 2019. május 29.

Kiskunhalas Város Önkormányzata


Kiskunhalas Város Önkormányzata TOP-1.2.1-15-BK1-2016-00004 számon nyertes pályázattal rendelkezik a kiskunhalasi Városháza tornyának turisztikai célú hasznosítására, amelyhez kapcsolódóan fotópályázatot hirdet.

A pályázat tematikája:

A turisztikai témában benyújtott és sikeres uniós pályázat célja a Kiskunhalasra látogatók számának növelése azáltal, hogy attraktív, érdekes és több napos kikapcsolódásra alkalmas látnivalók létesüljenek a meglévő helyi értékeken túl. A Városháza tornyának látogathatóvá tétele olyan betekintést enged majd városunkra és környezetünkre, amely komoly vonzerővé válhat rövid időn belül.

A 30 méter magas torony megközelítése során több bemutatótér áll rendelkezésre, amelyek alkalmasak állandó kiállítás létrehozására. Ezen tereket szeretnénk felhasználni arra, hogy a látogatók érdeklődését felkeltsük városunk épített, természeti, kulturális értékei és eseményei iránt. Olyan fotókat várunk, amelyek a mai Kiskunhalas szépségeit vonzó, elgondolkodtató, érdekes és mindenképpen látványos perspektívából mutatják be.

A fotópályázatra négy kategóriában várunk pályaműveket:

1. épített értékeink

2. természeti értékeink

3. események

4. magasból készült felvételek

A pályamunkák formai és technikai megközelítése műfaji megkötés nélkül, teljesen szabadon kezelhető és értelmezhető. Minden pályázó kategóriánként maximum 2, de a pályázat keretében legfeljebb 5 képet küldhet be. 

A pályázat technikai részletei:

A pályázaton részt vehet saját alkotásával minden magyar vagy Magyarországon élő külföldi állampolgár. A műveket elektronikus úton a sajto@kiskunhalas.hu címre várjuk 2019. július 31-ig.

A pályamunkának tartalmaznia kell a pályázó nevét, lakhelyét, a pályamunka címét. A zsűri által kiválasztott alkotókat a megadott értesítési címükön fogjuk megkeresni.

A pályázó tudomásul veszi, hogy a beadott alkotások elkészítésével vagy azok nyilvános bemutatásával (kiállításával) okozott személyiségi és szerzői jogsértésekért minden felelősséget vállal, beleértve a jogsértéssel bekövetkező anyagi felelősséget is. A résztvevő a pályázati anyag beküldésével automatikusan elfogadja a pályázati feltételeket. Kiskunhalas város népszerűsítése érdekében a pályázatra benyújtott képeket digitális vagy nyomdai formában a pályázat kiírója szerzői jogdíj megfizetése nélkül felhasználhatja.

A fotókon ne szerepeljen vízjel.

A pályázatok leadásának határideje:

2019. július 31.

Eredményhirdetés:

2019 nyarán a Városháza tornyának átadó eseményén

Nyeremények kategóriánként:

1. díj: 30 000 Ft pénzjutalom

2. díj: 20 000 Ft pénzjutalom

3. díj: 10 000 Ft pénzjutalom

A benyújtott képek technikai paraméterei:

JPG formátum, eredeti képméret, de minimum 6 megabájt.

Képfájlok minimum pixelmérete a hosszabbik oldalon: 3000 pixel.

A formai szempontból nem megfelelő jelentkezések nem vehetnek részt a pályázaton.

A nyertes műveket elbíráló zsűri tagjai:

Babud László okleveles építőmérnök, műemlékvédelmi szakmérnök

Ferincz János fotográfus

Kiss Renáta önkormányzati kabinetvezető

Kollarics Gábor gimnáziumi tanár

Kovács Iván Halasi Média és Kultúra Kft. főszerkesztő


Várjuk az alkotásokat!

Kiskunhalas, 2019. május 29.

Kiskunhalas Város Önkormányzata


torony fotópályázat.pdf
Hol vagyok? Városi hírek
KERÜLJE A SORBAN ÁLLÁST!
Adó-, díj- és illetékfizetési kötelezettségét elektronikus úton is teljesítheti.
KORONAVÍRUS
TÁJÉKOZTATÓ!
Hasznos információk
Segélyhívó telefonszámok, felnőtt és gyermek háziorvosi rendelők
elérhetőségei, továbbá a helyi gyógyszertárak, közszolgáltatók,
közigazgatási intézmények, közjegyzők, tömegközlekedési
kirendeltségek, egyházak adatai
Helyi busz menetrend
Kiskunhalas Város helyi menetrend szerinti
autóbusz járatainak menetrendje
Adóslista
Önkormányzatunk felé adóhátralékkal
rendelkező cégek és magánszemélyek listája
Ebrendészet
Önkormányzati ebrendészet információi,
felhívásai, átvehető kutyák fényképes listája
Lakossági bejelentő
Véleménye, vagy problémája van? Írjon nekünk!
Vásárnaptár
Országos kirakodó-, autó-, termény-, állat-
és kutya vásár, továbbá zsibvásár időpontjai